YASEMİN HADİVENT FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YASEMİN HADİVENT FAN

.::.YASEMİN HADİVENT FAN.::.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

****** ve çocuk..

YazarMesaj
yasemininaşkımeral
Site Admini
Site Admini
yasemininaşkımeral

Kadın
İş/Hobiler : yasemin delisi
Lakap : yaso manyağı
Takım : : Atatürk ve çocuk.. Fb190710yg2
Durum : : Atatürk ve çocuk.. Saldir10
Fan Hediyesi : : Atatürk ve çocuk.. Yellowvm0

Atatürk ve çocuk.. Empty
MesajKonu: ****** ve çocuk..   Atatürk ve çocuk.. EmptyCuma Ara. 05, 2008 2:12 pm

- Çucuk Turkiye'nin durumu nasil? anlat bakalim..
- ATAM, Turkiye'nin durumu superrrr, hersey mukemmel.. sen merak etme!

-Yeni C.Baskani secilmis.. nasil biri?

-Muhtesem biri.. TC tarihinin en basarisiz, beceriksiz disisleri bakani olarak kayitlara gecmisti.
Cemaat liderinin gudumunde
Daha once mensubu oldugu partiye yapilan devlet yardiminin bir trilyon lirasini cebine atti ama, dava zaman asimindan dolayi dustu.. sen merak etme!

- Birinci kadin nasil?

- O'na first lady diyorlar.. Birinci kadinimiz turbanli, Köskün heryerini degistiriyor.. daha once disisleri konutunu da degistirmis ucubeye cevirmisti, cok zevkli biridir!
Bir kac sene once T.C devletini kendi turbani icin AIHM sikayet etti ama sonra sikayetini geri cekti.. sen merak etme!

- Basbakan basarili mi?

-Hemde nasil basarili, onune gelene kufur ediyor, gelmeyene 'ulkeyi terket' diyor.
Kasimpasa'da kosebasi kahvesinin sahibi Nihat verdi hatirlarsin, ayni onun agzi ile konusuyor.
Gazeteler onun ve Hukumet aleyhinde tek kelime yazamiyor, sikar biraz.
Maddi durumu da fena degil, aldigi maas ile iki milyar dolar biriktirdi, Allah icin cok tutumlu ve akilli! ( Ben hesap ettim 20 yil da aldigi maasin her kurusunu biriktirseydi 1 milyon 225 bin YTL'si olurdu, arada ki fark nasil olustu kendi de bilmiyor mus! )
Cemaat liderinin kontrolunde..
Kizlarini turban nedeniyle ABD'de okuttu, iki oglunu niye orda okuttu anlamadim! herhalde onlarda Turbanliydi biz anlamadik.. okul paralarini hayirsever biri verdi, adam o kadar hayirsever ki devletin soyulmasina bile yardimci oluyor.. sen merak etme!

- TBMM baskani da degismis..

- Evet ' anasini sey ettigimin seyi' gitti , onun yerine kendisi gibi cemaat liderinin sag kolu olan biri geldi.. ama esi turbanli degil.. sen merak etme!

- Ekonomi iyi mi?

- Hemde nasil.. Cumhuriyet tarihinin en zeki maliye bakani gorevde.
TL'den alti sifir atti ve paramiz cok degerlendi. Kendi cocuklari artik Trilyonlar goturemiyorlar, cunku sifirlar atildi ya, ondan.. milyonlarla idare ediyor gariplerim.. Borsa'nin %75'i yabancilarin elinde.. ama, gecen gun bir toplanti da bakan amca esinin etegini duzelttirdi, bacaklari gorunmesin diye, yani isini iyi yapiyor.. sen merak etme!

- Dis borcumuz var mi?

- Var ama, önemsiz. 400 milyar dolar.. zehir hafiye bakanimiz dolardan da sekiz sifir atacakmis.. borc inecek 4 bin dolara, onu da ben odeyecem anasini satayim.. sen merak etme!

- Terör devam mi? önlem aliniyor mu?

- Teror pek önemli degil artik.. herkes sadece konusuyor, askerler sehit oluyor, kelle hesabi ile cenazeler kalkiyor.. liderlerinden 20 tanesi zaten elimiz de.. sen merak etme!

- Bu guzel haber, liderlerini ömür boyu hapisten cikarmasinlar..

- Ne hapsi canim ATAM, biz onlari M. Vekili sectik meclise getirdik, artik herseyi yasal yapiyorlar.. Dunya'da sadece Turkiye'de teroristler M. Vekili olabiliyor.. ve sadece Turkiye'de kopeklerin basi hapishanede her hafta avukatlari ile gorusebiliyor, yani her konuda birinciyiz.. sen merak etme!

- Referanduma katilim orani nedir?
- Bana gore sifir ama hukumete gore %70.. biliyorsun ben yaratilmislarin en zekisiyim..
Referandum oldugu gun 12 Askerimiz SEHIT edildi! herseyin farkindayim ben.. sen merak etme!

- Cemaat lideri falan diyorsun, halan var mi seriat tehlikesi.

- Yok, yok seriat tehlikesi kalmadi cok sukur, seriat geldi bile. rahatladik, etraf yobaz doldu. Cemaat lideri yurt disinda Turkiye'ye gelemiyor, zaten gelince Humeyni gibi gelecek, hersey super olacak.. sen merak etme!

- Egitim nasil peki?
5 yil once goreve gelen dinci hukumet zamanin da ilk okul birinci sinifa baslayan bebeler, bu yil 6'ya gidiyorlar, 5 yil sonra16 yasin da genc delikanli olacaklar, bu bebelerin beyinleri yikaniyor.. nasil ki bizim zihnimizden SENI silemiyorlar, bu bebelerin zihninden de yobazlik silinemeyecek.. anlayacagin 5 yil daha rahatiz.. sen merak etme!

- Biz Cumhuriyeti kurabilmek icin binlerce sehit ve gazi verdik, siz Cumhuriyeti koruyamadiniz.. ben Cumhuriyeti siz genclere emanet ettim.. siz ne yapiyorsunuz?

- Sadece UTANIYORUZ, KAHROLUYORUZ!

- Anladigim kadariyle Turkiye'nin gidisati pek iyi degil. Peki tsk

- Ben tesekkur ederim guzel Atam.
- Ne tesekkuru çucuk, tsk dedim.
- Anladim ATAM, ben sanal alemde kullanilan kisaltmalari sevmiyorum, onun icin tsk'nin acilimini yaziyorum.
- TSK dedim, TSK!
- O ne ya?
- BEN SIMDI ÖLDÜM..
https://yaseminhadiventfan.yetkin-forum.com

****** ve çocuk..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ****** Hikayeleri..
» ****** Hikayeleri..